Tebriz parsiyel nakliyetabriz mapİran’ın önemli şehirlerinden olan Tebriz için ürünlerinizi adresinizden alarak Tebriz gümrüğüne kadar taşıyabilmekteyiz. Gebze de bulunan depolarımız üzerinden organize ettiğimiz haftalık parsiyel çıkışlarımız ile araçlarımız Bazargan-Tebriz-Julfa ve Tahran sıralaması ile yüklerini tahliye etmektedir.
Gebze de bulunan depolarımız üzerinden sevk ettiğimiz ürünlerinizi isterseniz adresinizden biz alıyoruz, isterseniz siz depomuza gönderebiliyorsunuz. Yurtdışı taşımaları için Metre küp yada Kilogram olarak ürünleriniz fiyatlandırılarak ürünlerinizin sevki için rekabetçi fiyatlar elde edebilirsiniz.
Ayrıca, istiflenemeyen ürünleriniz için ledametre fiyatları alabilir ve ürünleriniz sizin istediğiniz şekilde sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.
Bazı zamanlar Tebriz için çok fazla ürün bulunamamaktadır bu durumda ürünleriniz depolarımızda bekletilmez bir paket dahi olsa ürünleriniz sevk edilerek aracımızın Tebriz gümrüğüne giriş yapması sağlanır.
0 tondan 24 tona kadar taşıma kapasitesi bulunan araçlarımız ile güvenli taşıma prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz parsiyel taşımalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile temas kurmaktan çekinmeyiniz.
Müşteri hizmetlerimize websitemizin canlı destek bölümünden ulaşabileceğiniz gibi, +90 262 641 2737 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz