Tahran parsiyeltahran harita

İran’ın başkenti olan Tahran, Ortadoğu şehirleri arasında en önemli düzeye sahip olanlardandır. Bu gün muhtelif bir çok ülkeden Tahran için sevkiyat yapılmaktadır. Tahran da geçen yıllar içerisinde 2 farklı gümrük bulunmaktaydı. Ancak, 2011 yılına gelindiğinde gümrük sayısı teke indirilmiş olup, şu anda tek faal gümrük Shahriar gümrüğüdür.
Firmamız, mevcut muhtelif depoları üzerinden müşterilerine Tahran için haftalık parsiyel imkanı sunmaktadır.  Parsiyel çıkışlarımız yük yoğunluğuna bağlı olmak kaydı ile her cuma günü gerçekleşmektedir. Ancak, bazı durumlar da Çarşamba günü de çıkış sağlayabilmekteyiz.  Parsiyel çıkışlar için fiyatlandırma prosedürü hacim veya tonaj üzerinden gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda ise ledametre formülü kullanılır.
Şaet İran’a ihracat yapacaksanız, karşı taraftaki alıcının sevk edeceğiniz ürünleri alabilmesi için ithalatçı sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bazı durumlar da müşterilerimizin alıcıları bu sertifikaya sahip olmayabiliyorlar, bu durumlarda İran da mevcut firmalarımız üzerinden mallarınızı sevk edebilir ve alıcınızın ürünleri gümrük vergilerini İran da ki firmamıza ödemek koşulu ile teslim almalarını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz