İtalya-Bandar Abbas liman yüklemeleriitaly mapÇizme şekline andıran ve bir liman ülkesi olan İtalya dan olan tüm sevkiyatlarınız için cazip fiyatlar üretebilmekteyiz. Son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetimiz olan İtalya-İran konteyner taşımaları, İstanbul limanları aktarmalıdır. İstanbul aktarmalı dahi olsa Genoa/İtalya limanından Bandar Abbas/İran limanına 18-20 gün arasında konteynerleriniz teslim edilmektedir.

Yüklenebilen konteyner tipleri ise ; 20′ box, 40′ box ve 40’hc tip konteynerlerdir. Tüm aktarmalı taşımalarda olduğu gibi sizin adınıza gümrük işlemlerinizi de yapabilmekteyiz. Siz işinize odaklanirken bizler yaratıcı çözüm ortağınız olma prensibimiz ile kapıdan-kapıya ürünlerinizi taşıyarak 4PL lojistik sistemi halkasındaki yerimizi korumaktayız.

Bu servisimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0262 641 2711 numaralı telefon numaranızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, websitemiz üzerinden canlı destek yardımı ile de müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Hizmetin en ihtiyaç duyulan anından yanınızda olmaktan memnun olduğumuzu da bu vesile ile bildirmek isteriz.

Bender Abbas, Fars Körfezi’nin girişinde oldukça stratejik bir konumda yer alır. İran Deniz Kuvvetleri’nin ana üssü bu şehirdedir. Hürmüzgan Eyaleti’nin yönetim merkezi ve en büyük kenti olan Bender Abbas’ın 2005 yılı resmi nüfusu 367.508’dir.

Önemli bir liman olması sebebiyle ulaşım oldukça gelişmiştir. İşlek olan deniz ulaşımının haricinde, düzgün otoyollarla ülkenin diğer şehirlerine bağlanır. Bandar Abbas Uluslararası Havaalanı ise büyük kargo uçaklarına hizmet verebilecek şekilde gelişmiştir. Şehirde ticaretle paralel olarak sanayi de gelişmiştir. Tütün, narenciye, konserve balık ve seramik önemli sanayi kollarıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz