iran nakliyecilerİran nakliyeciler ve İran’a çalışan nakliyeciler dediğimiz de aklımıza bir çok firma gelebilir. Ancak, iran’a çalışan kurumsal firmalar dediğimizde bilemiyorum kimin aklına ne kadar firma gelecektir. İran’a açılan en önemli sınır kapımız olan Gürbulak Sınır Kapısından çalışan firmamız size kusursuz hizmet sunabilme adına devamlı geliştirdiği süreç akış prosedürleri ile bilgilendirilen operasyon elemanları ve devamlı eğitimlere tabii tuttuğu sürücüleri ile kusursuz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.
Özellikle gelişen teknoloji ile beraber araç motorları devamlı çevreci motor sınıfına getirilmek istenilmektedir, şu anda en son teknoloji olarak adlandırılan Euro 5 cinsi motorlu araçlardır. Firmamız Euro 5 cinsinden başlayarak Euro 4 ve minimum Euro 3 cinsi araçlara sahiptir.
Müşterilerimizin sevk ettiği ürünleri yağmur, kar, güneş gibi olumsuzluk yaratacak faktörlerden korunmak amacıyla araçlarımız ( römork ve çekici ) düzenli olarak bakımlara alınmakta olup, müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak için hasarları var ise giderilmektedir.

Lütfen daha fazla soru ve sorunlarınız için info@forka.com.tr email adresimizden yada +90 262 641 2711 numaralı telefonumuzdan veya websitemiz üzerinden canlı destek bölümünden bizler ile iletişime geçiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz