İran nakliye firmalarıiran trailerÜlkemizin Güney Doğu sırınında bulunan ve yıllar boyu gerek siyasi gerek ise ekonomik anlamda ilişkilerimizi hep sıcak tuttuğumuz İran’a bir çok nakliyeci firma hizmet vermektedir. Bu firmalardan birisi de firmamız olan FORKA LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’dir.
Peki bir çok firma arasında yer alan Forka sizler için ne tür hizmetler sunabilir ? Pazardaki payınızı geliştirmeniz için sizlere ne tür kolaylıklar sağlayabilir ? Rakipleriniz ile rekabet edebilmeniz için fiyat politikası nedir ?
İlk sorumuzun yanıtını vererek başlayalım; Forka size İran için parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunabilir ve İran içerisinde de iç nakliye hizmeti verebilir. İkinci sorumuzun yanıtı ise; İran içerisinde bulunan 2 adet ofisimiz ile müşterilerinize daha hızlı bilgi akışı sağlanır ve müşterileriniz İran içerisinde de kendisine bir muhatap bulur. Üçüncü sorumuzun yanıtı ise; Firmamız müşterilerine  daha doğrusu ihracat yapan tüm firmalara rekabetçi fiyatlar temin ederek, pazar da etkin rol oynamanızı sağlamak için devamlı olarak maliyetlerini optimize etmektedir.

Çünkü biliyoruz ki; Türkiye büyüdükçe, bizlerde büyüyoruz. Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz