İran iş makinası taşımacılığıMakina nasıl taşınırBir çok firmamız İran da inşaat ihalesi almakta olup, ihaleye konu taahhütlerini yerine getirmek için belirtilen süre zarfında yapacakları işi teslim etmek zorundadırlar. Bir çok zaman işin yapıldığı ülkede gerekli olan iş makinası bulunmayabilir, aslında çok normal bir durumdur. Çünkü, herşey orada mevcut olacak diye bir şey söz konusu değildir.
Bir iş makinasının belirtilen noktadan, varış noktasına taşınması için özel ekipmanlar gerekir. En bilinen örneği, bir ekskavatör nakliyesi için gerekli olan ekipman lowbed araçtır. Lowbed aracın cinsi ise iş makinasının ölçü ve tonajına göre farklılık göstermektedir. Neden mi ?
Sizin iş makinanız 40 ton ise lowbed ve araç çekicisi 30 ton ise toplam ağırlık 70 ton olacaktır bu durumda 4 dingilli bir lowbed ile bu taşımayı iran içerisinde yapamazsınız, ülkede uygulanan karayolları taşıma mevzuatı buna izin vermez. Bu taşımayı gerçekleştirebilmek için en az 5 dingil lowbed ve çift çeker bir çekiciye ihtiyacınız vardır. Toplamda araç 8 dingil olacağı için toplam yüklü ağırlığınız 75 tona kadar taşıma yapabileceksiniz.

Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri hizmetlerimiz ile temas kurmaktan çekinmeyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz