İran için uygulanan ambargolartahran haritaDeğerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz, bildiğiniz üzere Amerika Birleşik Devletlerinin girişimi ile bir çok Dünya ülkesi ve Avrupa ülkesi İran’a ambargo uygulamaktadır. Sanayi ithal etmek zorunda olan İran için bu durum inanılmaz kötü bir durumdur ki, İran da bu ambargo sonucu Avrupa ülkelerine petrol ihracatı yapamamaktadır. Bu neden ile son zamanlarda İran şirketlerinin alım gücü oldukça düşmüştür ve gene bu yaptırımlar sonucu Avrupa ülkelerinden yüklenen araçlara ( treyler ) Salzburg, Suben yada Bulgaristan gümrüklerinde İran için gümrükleme yapılmamaktadır ve bu durum neticesinde tüm araçlar gümrüklerde ya beklemekte yada yükledikleri fabrikalara geri dönüş yaparak yüklerini geri boşaltmaktadırlar.
Ancak, yaratıcı çözüm ortağı olan firmamız bu durumunda üstesinden gelmek için bir çok çözüm noktasını denemiş ve sizler için halen Avrupa ülkelerinden alacağınız malları İran’a taşıyabilmektedir. Şaet sizler de İran’a taşıma yaptıracaksanız lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

Ayrıca, belirtmek isteriz ki bildiğiniz üzere İran’a taşımacılık yapacak firmaların FBL kullanması zorunludur. Firmamız FBL tanzim edebilmekte ve yüklerinizi İran gümrüklerine tahliye edebilmektedir. Özellikle parsiyel yükleriniz için uygun fiyatlar ve hızlı teslimat sürelerini firmamız aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz