İran bayram tatili süresiDeğerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz, bilindiği üzere Kurban bayramı tatil süremiz Türkiye için 28.10.2012 tarihinde dolmuştur ve 29.10.2012 tarihi de Cumhuriyet bayramı gününe geldiği için tatildir. Ancak, İran makamları 27.10.2012 tarihinden itibaren çalışmakta olup, tüm gönderilerinizi gümrüklerden teslim alabilirsiniz. Bu hafta içerisinde çıkması muhtemel parsiyel aracımızın durumu 31.10.2012 tarihinde kesinleşecek olup, hafta sonuna kadar gelecek olan tüm rezervasyonları kabul edeceğimizi bildiririz.
Ayrıca, Suriye deki iç olaylar nedeni ile İran-Türkiye arasındaki bağların yavaş yavaş kopma düzeyine geldiği şu günlerde bir çok gazetede ticaretimizi olumsuz etkileyecek haberler yer almaktadır. Bunlardan birini sizler için derledik ;  Kaynak – Timeturk.com
İran kanalı Press TV’de yer alan haberde, ABD ‘nin yaklaşık 70 adet nükleer bombasını Türkiye ‘nin güneyinde bulundurduğu iddia edildi. Arap Nakhel ajansı tarafından yayınlanan rapora dayandırılan haberde, bombaların Adana’daki İncirlik üssünde tutulduğu öne sürüldü.
3.53 metre uzunluk ve 320 kilo ağırlığa sahip termo nükleer bombaların, ABD’nin en stratejik silahlarından biri olduğu ifade edilirken; bombalardan 10 – 20 kadarının İncirlik’e naklinden önce Balıkesir ve Ekinci hava üslerinde depolandığı da belirtildi.
Haberde ayrıca, Türkiye’nin ABD kuvvetlerinin işlettiği tartışmalı NATO radarı üssüne ev sahipliği yaptığı vurgulandı ve söz konusu radarın sadece İsrail’in çıkarlarına hizmet edeceği iddiasına da yer verildi.

 

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz