İran ağır nakliye taşımacılığıiran heay transportDaha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere firmamız ağır nakliye sektöründe faaliyet gösterebilmek için çok dingilli lowbedleri ve modüler trailerleri araç filosuna dahil etmiştir. İran yerel yönetimleri aks başına maksimum 10 ton sınırlaması getirmesi ile beraber çok dingilli lowbedlerin önemi artmıştır.
Örneğin sizin 70 ton ağırlığında bir yükünüz mevcut ve araçların ( çekici ve römork ) ağırlığı da 19 ton gelmektedir.  Bu durumda toplam ağırlığınız 89 ton olmuştur, kısacası 90 ton olarak toplam ağırlığı düşünebiliriz. Bu tonaja sahip bir malın sevkiyatı için 6 dingilli bir araç kullanamayız, çünkü kapasitemiz ve tonajımız İran karayollarında belirtilen tonaj kurallarına aykırı haldedir. Ancak, 8 dingilli bir römork ve 2 dingilli bir çekici ile yükünüzü çok rahat sevk edebilir ve güvenlik prosedürleri içerisinde varış destinasyonuna teslim edilir.

Ayrıca, Bazargan sınır kapısında mevcut ofisimiz ile yol belgesi temini, eskort temini gibi hususlarda da yardımcı olabilmekteyiz. Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 000 000 0000 ( Pbx )
Mobil : +90 000 000 0000
Fax : +90 000 000 0000
E-mail :
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz