Bursa-İran nakliyeBursa mapTürkiyenin önemli sanayi ve büyük şehirlerinden olan Bursa, 1.948.744 nüfusa sahiptir. En büyük ilçesi Osmangazi olmasına rağmen sanayi Nilüfer’e yerleşmiştir. Bir çok önemli limanı Gemlik ilçesi sınırlarında barındıran 4.büyük şehrimiz Bursan da İran’a yapacağınız ihracat yüklemeleri ile ilgili firmamızdan fiyat taleplerin de bulunabilir ve rekabetçi fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz. 2012 yılının ilk çeyreğinde firma politikamız gereği aldığımız kararlar arasında yer alan Bursa da Forka antrepoları projesi, bulunduğumuz yıl içerisinde yaşanan Global kriz nedeni ile askıya alınmıştır.
Ancak, alan tahsis yapılmış ve inşaat projeleri tamamlanmıştır. Umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde Bursa sanayicisine ve çevre il sanayicilerine depoculuk hizmetini en kısa sürede verebileceğiz.
Bizlere ulaşmak için +90 262 6412711 numaralı sabit telefonlarımızı kullanabilir, websitemiz üzerinden canlı destek taleplerinizi iletebilir yahut iletişim bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Hizmetin her alanında yanınızda olma dileklerimizle.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz