Almanya-İran komple taşımacılıkİran’a en çok ürün satışı yapan Avrupa ülkesi olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyen Almanya’dan olan gönderileriniz için özel fiyatlar ve hızlı teslimat süreleri sunmaktayız.

Güney, Kuzey ve Orta Almanya da devamlı hazır bulundurulan Euro 4 ve Euro 5 cinsi çekicilerimiz ile yüklemelerinizi gerçekleştirirek Türkiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Araçlarımızın İstanbul’a varışı ile beraber dorse diye adlandırdığımız yarı römork kısmı Euro 3 çekicilerimiz ile değiştirilerek ( Ürünleriniz aktarılmamaktadır, sadece treylerin ön kısmı değişiyor ) aracımız yola devam etmektedir.

Buradaki amaç çift şoför kullanımının önüne geçmektir. Ancak, Avrupadan gelen şoförümüzü dinlendirdiğimiz gibi Euro3 araç sürücüsü şoför yola devam etmektedir. Ortada oluşabilecek 1-2 günlük zaman kaybı böylelik ile ortadan kaldırılmaktadır.

Bir çok sürücümüz ayrıca SRC 5 ( Yanıcı, Parlayıcı ve Patlayıcı ) lisansına sahiptir. Sürücülerimiz yılda 2 kez garaj adresimizde düzenlenen toplantılar ile eğitime alınmakta olup; güvenli araç sürüş teknikleri, güvenli yükleme teknikleri hakkında bilgilendirilmektedir.

Operasyon departmanında çalışan personelimiz ve araç sürücülerimiz devamlı temas halindedir ve müşterilerimize düzenli olarak araç konumları bildirilmektedir. Teknolojiye ne kadar güvensekte bire bir temas sonucu doğru bilgiye ulaşıp, müşterilerimize doğru bilgiyi aktarmayı yigelemekteyiz.

Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile temas kurunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz